Medycyna i Zdrowie

Interesujący blog tematyczny!

Posted by admin On May - 24 - 2018 Comments Off on Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet
Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc płciowych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz wydatnie poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

admin

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Comments are closed.